ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

«احسان ارکانی»: پیشرفت شرکت فضل دارو در حوزه تولید داروهای طبیعی امیدبخش است

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • «احسان ارکانی»: پیشرفت شرکت فضل دارو در حوزه تولید داروهای طبیعی امیدبخش است
«احسان ارکانی»: پیشرفت شرکت فضل دارو در حوزه تولید داروهای طبیعی امیدبخش است

«احسان ارکانی»: پیشرفت شرکت فضل دارو در حوزه تولید داروهای طبیعی امیدبخش است

نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس، حمایت از فعالیت شرکت‌های دانش بنیان را به عنوان مهم‌ترین مسئولیت سازمان‌های مربوطه برشمرد.

«احسان ارکانی» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی و حل موانع موجود بر سر راه  شرکت‌های دانش بنیان در دفتر شرکت فضل دارو حضور یافت.

نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی، ضمن اشاره به چالش‌های  استقرار شرکت در مرکز جهاد و  جواز تاسیس برای تبصره 18نسبت به حل این مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن ابراز امیدواری کرد.

احسان ارکانی

وی در گفت و گو با کامران شورگشتی مدیرعامل شرکت فضل دارو افزود: « پیشرفت شرکت فضل دارو در حوزه تولید داروهای طبیعی امیدبخش است و می‌تواند با استفاده از گیاهان بومی،  منجر به بهره وری حداکثری از ذخایر کشور  شود.»

ارکانی، راه اندازی مرکز نوآوری زنجیره ارزش گیاهان دارویی را از جمله  الویت‌های مجلس شورای اسلامی برشمرد و تصریح کرد: « مجلس حامی شرکت‌های دانش‌بنیان است و برای رفع موانع این شرکت‌ها قوانینی نیز تصویب شده است.»

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان برنامه‌ریزی‌ها و استراتژی‌های توسعه‌ای خود را براساس مکان استقرارشان تنظیم می‌کنند افزود: «این شرکت‌ها برنامه‌های بلندمدت دارند و در بلندمدت است که فعالیت آنها نتیجه می‌دهد، لذا سازمان‌های مربوطه باید نسبت به تعهداتشان درباره محل استقرار این شرکت‌ها، پایبند باشند.»

احسان ارکانی

در این جلسه شورگشتی ضمن اشاره به اهمیت تشکیل کنسرسیوم خواستار حمایت‌مجلس از این مسیر شد. نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این درخواست خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده‌اند که مشکلات و موانع شرکت‌های دانش‌بنیان مرتفع شوند تا تعداد این شرکت‌ها و نتیجه خروجی و محصولات آن‌ها حرکت اقتصادی را شتاب دهد. لذا ما به عنوان نمایندگان مجلس رسیدگی به این امور را در صدر فعالیت‌های خود قرار  داده‌ایم.»

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *