ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

روز جهانی دیابت؛ دسترسی به مراقبت از دیابت

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • روز جهانی دیابت؛ دسترسی به مراقبت از دیابت
روز جهانی دیابت؛ دسترسی به مراقبت از دیابت

خطر خود را بشناسید، پاسخ خود را بدانید
موضوع روز جهانی دیابت 2021-23 دسترسی به مراقبت از دیابت است.
در سال 2023، این کمپین بر اهمیت دانستن خطر ابتلا به دیابت نوع 2 برای کمک به تأخیر یا جلوگیری از این بیماری و برجسته کردن تأثیر عوارض مرتبط با دیابت و اهمیت دسترسی به اطلاعات و مراقبت مناسب برای اطمینان از درمان به موقع و مدیریت تمرکز دارد. از هر 10 بزرگسال در سراسر جهان 1 نفر دیابت دارد. بیش از 90 درصد دیابت نوع 2 دارند. تقریباً نیمی از آنها هنوز تشخیص داده نشده اند. در بسیاری از موارد، دیابت نوع 2 و عوارض آن را می توان با اتخاذ و حفظ عادات سالم به تعویق انداخت یا از آن پیشگیری کرد. هنگامی که دیابت به موقع تشخیص داده نشود و درمان نشود، می تواند منجر به عوارض جدی و بالقوه تهدید کننده زندگی شود.

روز جهانی دیابت

برای افراد در معرض خطر دیابت نوع 2، دانستن خطر و اقداماتی که باید انجام دهید برای حمایت از پیشگیری، تشخیص زودهنگام و درمان به موقع مهم است. برای افراد مبتلا به دیابت، آگاهی و دسترسی به اطلاعات صحیح و بهترین داروها و ابزارهای موجود برای حمایت از خودمراقبتی برای به تاخیر انداختن یا جلوگیری از عوارض حیاتی است. برای متخصصان مراقبت های بهداشتی، دسترسی به آموزش و منابع کافی برای تشخیص زودهنگام عوارض و ارائه بهترین مراقبت ممکن ضروری است.
شعار ما برای کمپین 2023 این است: (ریسک خود را بشناسید، پاسخ خود را بدانید/Know your risk, Know your)


• https://worlddiabetesday.org/about/key-messages/

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *