ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

انتخاب داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان شرکت رشد یافته برتر

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • انتخاب داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان شرکت رشد یافته برتر
انتخاب داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان شرکت رشد یافته برتر

«انتخاب داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان شرکت رشد یافته برتر»

انتخاب داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان شرکت رشد یافته برتر

به گزارش وب دا، در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از پژوهشگران، محققان و فناوران برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد. که پنج شنبه اول دیماه با حضور دکتر یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و حسین دهقان، معاون توسعه استاندار خراسان رضوی برگزار شد. از ۹۰ محقق، فناور و پژوهشگر برتر با اهدای هدایایی ارزنده تقدیر به عمل آمد.

داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان شرکت رشد یافته برتر در جشنواره هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۱ دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزیده شد. در این مراسم دکتر کامران شورگشتی مدیرعامل داروسازی دانش بنیان فضل دارو لوح تقدیر این مراسم را از دستان رییس دانشگاه علوم پزشکی. ؛ جناب آقای دکتر کیانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کردند .

انتخاب داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان شرکت رشد یافته برتر

در پایان این مراسم دکتر پناهی “معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت،درمان و اموزش پزشکی” از نمایشگاه محصولات دانش‌ بنیان و فناور پارک علم و فناوری سلامت مشهد بازدید کرد.

در این نمایشگاه آخرین محصولات دانش بنیان و فناور محور در موضوعات تغذیه، بهداشت، درمان، طب ایرانی و مکمل و غذاودارو در قالب ۳۰ غرفه به نمایش در آمد. داروسازی دانش بنیان فضل دارو در این نمایشگاه با معرفی محصول گلوکوبر،اولین فراورده دارویی طبیعی بهبود سندروم متابولیک و چندین طرح پژوهشی و نحقیقاتی در حوزه فراورده های دارویی طبیعی حضور داشت.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از مجموعه‌های موفق کشور در بحث بهره‌گیری از ظرفیت دانش بنیان‌ها و توجه به تولیدات پژوهش محور و فناور محور بوده و غرفه‌های این دانشگاه در نمایشگاه بین‌المللی پژوهش و فناوری خراسان رضوی با بالاترین میزان استقبال از سوی بازدیدکنندگان این نمایشگاه برخوردار بود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *