ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

حضور شرکت فضل دارو با معرفی محصول گلوکوبر 300در بین 840 محصول سلامت نمایشگاه فن بازار

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • حضور شرکت فضل دارو با معرفی محصول گلوکوبر 300در بین 840 محصول سلامت نمایشگاه فن بازار
حضور شرکت فضل دارو با معرفی محصول گلوکوبر 300<strong>در بین 840 محصول سلامت نمایشگاه فن بازار</strong>

حضور شرکت فضل دارو با معرفی محصول گلوکوبر 300در بین 840 محصول سلامت نمایشگاه فن بازار

دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یکشنبه یازدهم دی ماه 1401 از نمایشگاه هفتمین «فن‌بازار ملی سلامت» بازدید کردند.

فضل دارو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر حمیدرضا بنفشه سرپرست دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارتباط  با برگزاری هفتمین همایش و فن‌بازار ملی سلامت، گفت: در این دوره از برگزاری همایش و فن بازار ملی سلامت بر نشست‌ها، پنل‌های تخصصی، مسابقه دانشجویی و برقراری زمینه تعامل بین پژوهشگران، فناوران، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تاکید ویژه‌ای شده است.

فضل دارو
حضوردکتربنفشه درغرفه شرکت فضل دارونمایشگاه فن بازار سلامت

وی اظهار کرد: تشویق محققان و حمایت از استعدادهای درخشان گامی سودمند در راستای پویایی هر چه بیشتر تحقیقات کاربردی و محصول‌محور است و موجبات پیشرفت و خودکفایی کشور را فراهم می‌کند. برگزاری رویدادهای فن بازار به‌منظور توسعه و ترویج فرهنگ فناوری و حمایت از طرح‌های فناورانه بسیار مؤثر خواهد بود.

دکتر بنفشه تصریح کرد: از مهم‌ترین هدف‌های برگزاری فن‌بازارهای حوزه سلامت، حمایت از تولید دانش‌بنیان داخلی با گشودن پنجره‌های خرید سازمان‌های دولتی و عمومی بر محصولات تجاری‌سازی شده و موجود در بازار این نوع از محصولات است.فن‌بازار ملی سلامت، مرجع قابل‌اعتمادی برای انتقال اطلاعات میان متقاضیان و عرضه‌کنندگان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود و فضایی است که به طور اختصاصی زمینه را برای مشاوره و اطلاع‌رسانی صحیح در حوزه‌های فناوری سلامت فراهم می‌کند و در نقش یک استراتژی نوین در زمینه توسعه و انتقال فناوری زیستی در کشور به شمار می‌رود.

فضل دارو

حمیدرضا بنفشه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه هفتمین نمایشگاه فن بازار سلامت گفت: محصولات موجود در نمایشگاه در حوزه دارو، تجهیزات پزشکی، فناوری‌های پزشکی و شبیه ساز‌های پزشکی است حتی در مواد اولیه داروی با عمق تولید بالا در این نمایشگاه ارائه شده است. در این نمایشگاه فضل دارو با محصول گلوکوبر۳۰۰، اولین داروی گیاهی ایرانی بهبود سندرم متابولیک که فرآورده ای طبیعی حاوی عصاره تغلیظ شده ریشه و ساقه گیاه زرشک، استاندارد شده بر اساس حداقل ۲۳ میلی گرم بربرین که به طور موثری باعث بهبود سندروم متابولیک میشود حضور دارد. داروسازی دانش بنیان فضل دارو در سال ۹۷ با تکیه بر دانش فنی و همراهی اعضای هیئت علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در زمینه توسعه فرآورده های دانش بنیان دارویی و ایجاد ارزش افزوده بر گیاهان دارویی بومی و تکمیل چرخه زنجیره ارزش فعالیت مینماید.دکتر  تفقدی رییس پارک سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز از غرفه شرکت فضل دارو بازدید داشتند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *