حضور شرکت فضل دارو در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و طب سنتی ایران

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • حضور شرکت فضل دارو در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و طب سنتی ایران
حضور شرکت فضل دارو در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و طب سنتی ایران

شرکت دانش بنیان فضل دارو فعال در حوزه تولید فراورده های دارویی طبیعی

مصلی بزرگ تهران از(سه شنبه ۱۰ آبان ماه ) میزبان ۲۴۰ شرکت دانش‌بنیان شامل ۱۸۰ شرکت در بخش‌های مختلف و ۶۰ شرکت نوپا و هسته فناور و استارتاپ در بخش استانی و همچنین پنج صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر (vc) و ۱۰ شتاب‌دهنده تخصصی در ششمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی است.

نمایشگاهی که با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مهدی سیف سهندی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی ایران و برخی مسوولان کشوری، فناوران و فعالان عرصه گیاهان دارویی طب ایرانی کشورمان افتتاح شد.

نمایش توانمندی شرکت های دانش بنیان، نمایش توانمندی استانی، پاویون بین الملل و صادرات، پاویون سرمایه گذاری و شتاب دهی، میز خدمت دولت، برگزاری ۹ پنل تخصصی، فرهنگ سازی و آشنایی با طب سنتی و داروسازی طب سنتی، فرهنگ سازی گیاهان دارویی و طب سنتی برای کودکان و نوجوانان، سلامتکده طب سنتی، داروخانه گیاهی و همچنین برپایی باغ گیاهان دارویی با نمایش ۵۰ گونه گیاهان دارویی از جمله بخش های این نمایشگاه است.

شرکت دانش بنیان فضل دارو در نمایشگاه گیاهان دارویی و طب سنتی ایران

همچنین در ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی ایران هیات‌های تجاری از کشورهای روسیه، صربستان، عراق، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان، ونزوئلا، عمان، هند و گامبیا حضور دارند.

ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآوده‌های طبیعی و طب سنتی ایران از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ با حضور ۲۴۰ شرکت دانش بنیان و خلاق تولیدکننده دارو و فرآورده های طبیعی و سایر صنایع وابسته به گیاهان دارویی از سراسر کشور در مصلی تهران دایر است.

https://ecii.ir/

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *