ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

در توسعه صنعت دارو شریک باشید!

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • در توسعه صنعت دارو شریک باشید!
در توسعه صنعت دارو شریک باشید!

سرمایه گذاری سودآور با بازده امیدوارکننده

«با سرمایه گذاری در پروژه‌های دارویی فضل دارو، علاوه بر تسهیل پیشرفت تحقیقات دارویی و اشتغال زایی برای جوانان مستعد این مرز و بوم، طیف وسیعی از مزایای انحصاری را نیز دریافت کنید.»

فضل‌دارو تیمی متخصص از داروسازان و اساتید هیئت علمی دانشکده داروسازی مشهد است که با هدف خلق ثروت از دانش فنی، ارتقا سطح سلامت جامعه و تولید انواع داروهای طبیعی بر اساس آخرین الزامات و دستورالعمل‌های ساخت و تولید دارو در ایران و جهان تأسیس شده است.شرکت فضل‌دارو علاوه بر تولید داروی دانش‌بنیان منطبق با دانش روز دنیا، برای بهبود سندرم متابولیک، اقدام به راه اندازی نخستین شتابدهنده دارویی شرق کشور کرده است و احداث نخستین آزمایشگاه همکار شرق کشور، ساخت کارخانه داروسازی و احداث ساختمان پزشکان فضل نیز ازجمله برنامه‌های آتی این شرکت است.

در حال حاضر امکان سرمایه گذاری در پروژه تاسیس آزمایشگاه سنجش آزمای وجود دارد. چرا سنجش آزمای؟

با توجه به اینکه شرکت‌های دانش بنیان برای تکمیل پروژه‌‌های تولید دارو نیاز به تاییدیه آزمایشگاه غذا و دارو دارند، نبود چنین فضایی در شرق کشور مانعی برای پیشرفت تولید این محصولات به شمار می‌آید. شرکت فضل دارو با توجه ضرورت تاسیس آزمایشگاه همکار غذا و دارو و در راستای پیشبرد طرح‌های محصول محور و حمایت از دانش متخصصان جوان، فرصت‌ سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها را در اختیار افراد صاحب علم، تجربه، متخصص و علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در طرح‌های حوزه صنعت دارو قرار داده است.با سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها علاوه بر تسهیل پیشرفت تحقیقات دارویی و اشتغال‌زایی برای جوانان مستعد این مرز و بوم، طیف وسیعی از مزایای انحصاری را نیز دریافت می‌کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر  از این سرمایه گذاری سودآور با بازده امیدوارکننده با ما در ارتباط باشید:  051_42234242

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *