ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

ناشتا سیب میل کنید و به قندخون دچار نشوید!

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • ناشتا سیب میل کنید و به قندخون دچار نشوید!
ناشتا سیب میل کنید و به قندخون دچار نشوید!

خوردن سیب سبز ناشتا کمک می‌کند تا قندخون خود را ثابت نگه دارید ؛ این ویژگی برای بیماران دیابتی یا کسانی که در معرض خطر ابتلا به  بیماری دیابت قرار دارند ، بسیار مهم است .
باید به خاطر داشته باشید که هنگام خواب متابولیسم بدن به کار خود ادامه می‌دهد و پانکراس ممکن است در تنظیم گلوکز دچار مشکل شود .

از آن‌جا که سیب سبز حاوی فیبر محلول است ، خوردن آن با شکم خالی ، جذب در روده را به تاخیر می‌اندازد و این اثر در طول روز ادامه می‌یابد .
مطالعات انجام شده نشان می‌دهد کسانی که سیب ناشتا می‌خورند ، کمتر در معرض ابتلا به دیابت نوع دو قرار خواهند گرفت.

طبق گفته پزشکان هر فرد در روز به ۲۸گرم فیبر نیاز دارد . یک عدد سیب ۵ گرم فیبر دارد و خوردن ناشتای آن ، برای بدن بسیار مفید است . پوست سیب فیبر بالایی دارد که بزاق دهان را تحریک می‌کند . این عمل ، باکتری‌های موجود در دهان را که ممکن است باعث پوسیدگی دندان شوند ، از بین می‌برد.

علاوه بر این در یک سیب با اندازه متوسط ، حدود ۲۵گرم کلسیم وجود دارد که حدود ۱۹گرم آن شکر است ؛ پس سیب یک میوه کم­کلیسم برای افراد مبتلا به دیابت محسوب  می­شود . خوردن سیب حتی پس از مسواک صبح هم بسیار عالی است ؛ چون باکتری‌هایی را که با خوردن مواد غذایی شیرین وارد دهان می‌شوند ، کاهش می‌دهد. حال چه دیابتی ، چه غیردیابتی خوردن سیب را هرگز فراموش نکنید ؛ چرا که سیب دکتر بدن شماست !

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *