ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

شرکت فضل دارو با استقرار تیمی قوی و مستعد بعد از 5 سال رکود، چراغ‌های ساختمان بیوتکنولوژی شمال شرق کشور را روشن کرد

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • شرکت فضل دارو با استقرار تیمی قوی و مستعد بعد از 5 سال رکود، چراغ‌های ساختمان بیوتکنولوژی شمال شرق کشور را روشن کرد
شرکت فضل دارو با استقرار تیمی قوی و مستعد بعد از 5 سال رکود، چراغ‌های ساختمان بیوتکنولوژی شمال شرق کشور را روشن کرد

شرکت فضل دارو با استقرار تیمی قوی و مستعد بعد از 5 سال رکود، چراغ‌های ساختمان بیوتکنولوژی شمال شرق کشور را روشن کرد.

دکتر رضا آزادی  سرپرست پژوهشکده بیوتکنولوژی و دکتر سعید پورداد سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و پشتیبانی این مرکز به عنوان نمایندگان این پژوهشکده ضمن بازدید از راه اندازی تجهیزات و فعالیت شرکت فضل دارو در ساختمان بیوتکنولوژی شمال شرق کشور، به منظور بهبود شرایط و الویت بندی چالش‌های پیش رو،  جلسه ای با حضور دیگر مسئولین مربوطه در سالن همایش‌های این مرکز برگزار کردند.

در این جلسه دکتر نجفی، سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی ضمن اشاره به بلا استفاده بودن طولانی مدت  این طبقه، دکتر کمال قاسمی را به‌عنوان نماینده  این پژوهشگاه  برای راه اندازی و استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت‌های این مرکز معرفی کرد.

وی حمایت‌های معاونت ریاست جمهوری را در حل چالش‌ها موثر دانست و گفت: «مهمترین هدف ما از تاسیس این مرکز، تبدیل آن به مرکز نوآوری و فناوری بود که اکنون با کمک شرکت‌های مستقر به این هدف نزدیک تر شده‌ایم.»

ساختمان بیوتکنولوژی

دکتر پورداد نیز نسبت به دامنه‌ی گسترده فعالیت شرکت فضل دارو و رونمایی از شتابدهنده اکونوریس ابراز امیدواری کرد و گفت: « فضل دارو از این فضا برای دستیابی به اهدافش نهایت استفاده را داشته و هرچه دستاوردهای شرکت‌های مستقر پررنگ تر باشد دست ارگان‌های مربوطه برای حمایت باز‌تر خواهد بود.»

دکتر آزادی نیز در همین راستا گفت: « شرکت‌های حاضر در این مرکز زیرمجموعه ما محسوب می‌شوند و موفقیت آن‌ها، دستاورد مهمی برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی است.»

سرپرست پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری خاطرنشان کرد: «کم و کاستی‌ها نباید مانع پیشبرد اهداف شرکت‌های دانش بنیان شود چراکه  از مرکز فناوری‌های نوین انتظار می‌رود که  محصولات و خدمات فناورانه داشته باشد و موجب توسعه مسیر شود.»

در این جلسه درخواست‌هایی برای جداسازی انشعابات گازرسانی، راه اندازی شبکه  برق رسانی و استفاده از دیگر خدمات ساختمان نیز مطرح شد.

همچنین به محدودیت‌هایی که  کوتاه بودن مدت زمان اجاره، برای دریافت وام‌های بانکی و صرف هزینه‌های جانبی تجهیز طبقات ایجاد کرده، نیز پرداخته شد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *