ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

برگزاری اولین جلسه کارگاه رفتار سازمانی و مهارت‌های نرم

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • برگزاری اولین جلسه کارگاه رفتار سازمانی و مهارت‌های نرم
برگزاری اولین جلسه کارگاه رفتار سازمانی و مهارت‌های نرم

با توجه به  اهمیت بهبود الگوی رفتاری و تعامل بین کارمندان شرکت فضل دارو و همچنین تاثیر این امر در افزایش بازده و ترویج صمیمت و همدلی بین کارکنان ، اولین جلسه از سری کارگاه‌های رفتار سازمانی و مهارت‌های نرم با تدریس سرکارخانم مهرپویا کارشناس ارشد روانشناسی عمومی در مجموعه دانش بنیان فضل دارو برگزار شد.

مهارت‌های نرم مجموعه‌ای از مهارت‌های غیرفنی هستند که تاثیر مستقیمی بر نحوه تعاملات افراد با یکدیگر داشته و توانایی‌هایی نظیر انعطاف‌پذیری، کار تیمی، مدیریت زمان، تفکر انتقادی، حل تعارض و… را در افراد تقویت می‌کند و در جهت رشد و ارتقای شخصی و حرفه‌ای کارکنان کمک شایانی می‌نمایند.

کارگاه رفتار سازمانی

 

مدرس این دوره با تشریح جایگاه مهم فرهنگ سازمانی در رشد و پیشبرد اهداف یک سازمان خاطر نشان کرد برقراری فرهنگ سازمانی صحیح مستلزم ایجاد و رشد مهارت‌های نرم در کارکنان و آموزش مستمر آن است.

وی همچنین افزود اولین جلسه از این کارگاه به‌صورت تعاملی با مشارکت و پرسش‌وپاسخ از سوی شرکت کنندگان برگزار شد و در آن مفاهیمی همچون رفتار شهروند سازمانی، ارتباط گیری موثر، انتقاد و انتقادپذیری و مهارت گوش دادن موثر مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان میزان رضایت شرکت کنندگان از کارگاه برگزار شده و موضوعات پیشنهادی آنان جهت ارائه در کارگاه‌های آینده مورد بررسی قرارگرفت.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *