ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

شرکت فضل داروموفق به کسب رتبه دوم در جشنواره ملی آباد ایران شد

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • شرکت فضل داروموفق به کسب رتبه دوم در جشنواره ملی آباد ایران شد
شرکت فضل داروموفق به کسب رتبه دوم در جشنواره ملی آباد ایران شد

شرکت فضل داروموفق به کسب رتبه دوم در جشنواره ملی آباد ایران شد

 

برنامه ملی «آبادیران» با شعار نوآوری برای آبادانی در دوره چهارم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان طراحی شد.

این برنامه با هدف پیشرفت و آبادانی کشور به دنبال «رفع چالش های مناطق محروم و روستایی»، «ایجاد اشتغال پایدار» و «توسعه زنجیره ارزش ظرفیت‌های بومی مناطق کمتر برخوردار» با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و سایر ارکان زیست بوم نوآوری و فناوری است.

iran-abad

در برنامه ملی آبادیران همه نهادهای دولتی و غیر دولتی فعال در آبادانی و پیشرفت ایران همچون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، کمیته امداد امام خمینی(ره)  و … به دنبال توانمندسازی و ارتقای مناطق محروم با استفاده از دانش، فناوری و نوآوری هستند  و شرکت‌های دانش بنیان نقش کلیدی در توسعه آن دارند.

آنطور که آخرین سرشماری در سال 1395 نشان می‌دهد،  ۶۹درصد جامعه آن زمان را روستاییان تشکیل می‌دادند این درحالیست که اکنون این آمار معکوس شده و شاهد ترک روستا ها توسط سکنه هستیم.

ضربات سهمگین ناشی از موج مهاجرت روستاییان موجب شد، دولت یازدهم  سیاست‌ها و برنامه‌هایی را در راستای استقلال، بی‌نیازی و خوداتکایی روستاها در دستور کار قرار دهد و با ایجاد بستر مناسب برای ورود نخبگان به عرصه و بهره‌مندی از توانمندی آن‌ها، موجب توسعه همه جانبه مناطق روستایی شود.

جوانان نخبه ای که ریشه در خاک وطن دارند با ارائه طرح های فناورانه ایجاد اشتغال پایدار و همچنین توسعه بازار توانستند به تن رنجور و از کار افتاده روستا ، روحی تازه بدمند. در همین راستا  شرکت دانش بنیان فضل دارو با بهره مندی از مواد موثره بومی در راستای تکمیل زنجیره ارزش گیاهان دارویی تاثیرگذارترین اقدامات را در راستای کمک به ارتقا نظام اقتصاد سلامت انجام داد و موفق به کسب رتبه دوم بخش شرکت‌ها در محور تخصصی سلامت، بهداشت و توانبخشی  جشنواره‌ی  ملی آباد ایران شد .

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *