ویرایش محتوا

Herberis - Fazldarou

knowledge based Fazl Darou company is created by a group of research pharmacists with trusting the natives and their knowledge in 2018. the aim of Fazl Darou is to produce pharmaceutical products needed by the country.

Contacts

معاون آموزشی دانشگاه Wasit (واسط) عراق: برای ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه از ایران الگوبرداری می‌کنیم.

  • Home
  • -
  • اخبار
  • -
  • معاون آموزشی دانشگاه Wasit (واسط) عراق: برای ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه از ایران الگوبرداری می‌کنیم.
معاون آموزشی دانشگاه Wasit (واسط) عراق: برای ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه از ایران الگوبرداری می‌کنیم.

 

بازدید اختصاصی پروفسور Sabeeh Lafta farhan از دفتر شرکت داروسازی فضل دارو: برای ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه از ایران الگوبرداری می‌کنیم.

به نقل از روابط عمومی فضل دارو، رویداد بزرگ علمی بین المللی هفته علم جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق با حضور بیش از ۶۰ دانشگاه دو کشور برگزار شد.

در این رویداد قائم مقام وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی جمهوری عراق به همراه رؤسای ۴۰ دانشگاه عراق ضمن بازدید از مراکز رشد دانشگاه از دفتر شرکت سنجش آزمای خیام شرق در مرکز فناوری‌های پیشرفته پارک علم و فناوری(مرکز شهید چمران) نیز بازدید کردند دکتر حیدر عبد ضهد قائم مقام وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی جمهوری عراق ضمن بازدید از مراکز رشد دانشگاه گفت:« حضور اساتید دو کشور در این رویداد نشان دهنده‌ی اهتمام و توجه کشورهای ایران و عراق به همکاری است.»

بازدید از فضل دارو

در ادامه پروفسورSabeeh Lafta farhan معاون آموزشی دانشگاه واسط (Wasit) عراق باحضور در دفتر شرکت فضل دارو در گفت و گویی صمیمانه با متخصصین تحقیق و توسعه این مجموعه، نسبت به وضعیت شرکت ابراز خرسندی کرد.

وی در ادامه ضمن آشنایی با شیوه‌های تحقیقاتی شرکت فضل دارو که منجر به تولید محصول می‌شوند، از همکاری در این زمینه استقبال کرد ودر ادامه گفت: « اینکه تولید محصول گلوکوبر همزمان بر اساس مطالعات بازار و ایده محوری دانشجویان بوده ارزشمند است

وی در پایان خاطرنشان کرد: «ما به ایران آمدیم تا از پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه‌ها الگوبرداری کنیم . این فرصت مجالی‌ست تا شیوه های ارتباط دانشگاه با صنعت را از شما بیاموزیم».

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *