herberis-fazldaru

درباره ما

هربریس در پاسخ به یک نیاز پدید آمد  

نیاز به آسودگی خاطر هنگام مصرف دارو 

رسالت ما تولید مکمل و داروهایی‌ست که با توجه به سبک‌زندگی فعلی، کیفیت زندگی افراد جامعه را ارتقا دهد. هربریس با ترکیب علم و طبیعت، علاوه بر کنترل بروز بیماری‌های مزمن، به افراد  قدرتی می‌دهد تا از ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ای پیشگیری کنند. به این وسیله توان جمعی را برای مقابله با این بیماری‌ها ارتقا می‌دهد. 

همچنین با کاهش عوارض دارویی، تسکینی بر نگرانی‌های بیمار است. 

هربریس در پاسخ به این نیاز پدید آمد و با به حداقل رساندن عوارض دارویی، آسودگی خاطر حین مصرف دارو  را برای  مصرف کنندگان به ارمغان می‌آورد. 

مجله سلامت

دارو خانه های همکار هربریس

شرکت فضل دارو، شتابدهنده تخصصی صنعت داروسازی با نام اکونوریس را در حوزه زنجیره ارزش دارویی، در شمال شرق کشور راه اندازی کرده است. شتابدهنده اکونوریس با هدف شتاب دهی استارتاپ های تخصصی حوزه فناوری های زیستی، با بهره گیری از تیم تخصصی خود که متشکل از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و صنعتگران با تجربه این حوزه میباشد ، به ارائه آموزش ها و راهبری لازم جهت تجاری سازی و تولید صنعتی محصول و انجام تحقیق و توسعه می پردازد و در تلاش است که ایده های خلاقانه، مسیر رشد و تکامل را در بستری مناسب، با سرعت هر چه تمام تر ، طی نموده و به هدف خود دست یابند.

«آرشیو ویدئو ها»